Hra 1 – Letem sportovním světem

V reakci na útlum pohybu se v rámci hranic Živanického písečku koná série sportovně turistických výzev. Výkop i přes střídavě nepříznivé počasí – sobota 6.3.
Pravidla:
Hry se může účastnit každý individuálně nebo v rodinných týmech. Cílem je pohyb na čerstvém vzduchu. S ohledem na hygienická opatření nemá hra organizovaný start ani cíl, proto bude každá hra dostupná několik dní, a při jejím ukončení se vždy dozvíte, co dělat dál.
Proto si uchovávejte výsledky tajenek, a pokud bude vyhlášena nějaká výkonnostní výzva, tak neváhejte sdílet své výkony a poznatky do komentářů.

Hra první – ORIENŤÁK – shrnutí a výsledky

V okolí Živanic bylo rozmístěno 10 lampionků pro orientační běh, na kterých měli závodníci sbírat písmenka, která je dovedou na další hru.
Víkend byl sice chladný ale slunečný, takže účastníci se rojili jak včelky.

Hru nám zkoušel zhatit nějaký vtipálek, který nás v průběhu neděle připravil o pět lampionků, takže závodníci pátrali po stanovištích často zbytečně. Naštěstí to nikoho neodradilo od projití trasy.
Proto musím část řešení zveřejnit:

1 – p, 3 – t, 5 – g, 7 – n, 9 – k.

Pokud jste sbírali správně, tak vám po doplnění ostatních písmen do adresního řádku prohlížeče, podle níže uvedeného obrázku vyskočí další mapa, na níž očekáváme spuštění stanovišť v úterý 9.3.

Mapa orientačního běhu 6. a 7.3. s nápovědou

Pro zájemce, kteří se nemohli účastnit, a chtějí nás dohnat bude návod do další hry zveřejněn s mírným zpožděním.

Sdílet

3 komentáře

Zanechat Odpověď