Hra 2 – Letem sportovním světem

Hra druhá – SPORTOVNÍ KVÍZ

Moc děkujeme za fotografie ze sportovních úkolů ?děti jsou moc šikovné! Pokud se některé Kvízové otázky zdají těžké, nezoufejte. Neni to jen o tom, že děti MUSÍ vše znát,ale i o tom, ze se něco nového naučí a rodiče jim pomohou, vysvětlí nebo poradí. Od toho jsme tady. Kvizujte do úterního večera, těšíme se na odpovědi od školáků i od deti z MŠ viz web a instrukce! Můžete nám zasílat jeno Křestní jméno dítěte a kategorii ve které hraje. Ať víme Kdo s námi “LETÍ” a koho na konci odměna nemine. Veškeré info na webu Sokola sekce HRA 2

Pravidla:
Hra je určena pro všechny děti dle věkových kategorií MŠ a 1.-2 ročník a 3.-5. ročník ŽŠ. Tomu jsou uzpůsobeny i jednotlivé kvizové otázky

HRA 2 – SPORTOVNÍ KVÍZ bude probíhat :

od ÚTERÝ 9.3.2021 od 19:00 hod do ÚTERÝ 16.3..2021 do 17:00 hod

Po celou tuto dobu budou na jednotlivých pointech/stanovištích k dispozici Hrací Kvízové Karty.

Bohužel po víkendové zkušenosti s “mizejícími” lampionky na orienťák, bychom chtěli požádat všechny rodiče o spolupráci. Pokud na daném stanovišti zjistíte, že hrací karta “zmizela” dejte nám prosím ihned vědět, abychom mohli reagovat a hra mohla běžet dále.

Prostor Kvízové hry je po celém katastru obce Živanice, Nerad a Dědek, tak aby byl co největší záběr lokality.

Cílem této hry je zaujmout děti po CELÝ TÝDEN, kterýkoli den, když budete venku na procházce či na kole. NENÍ NUTNÉ A ANI NEDOPORUČUJEME STIHNOUT CELÝ KVIZ V JEDNOM DNI ? proto je rozdělen na jednotlivé lokality pro výlety či kolo výjezdy. Toto doporučení je i z důvodu, abychom zamezili hromadnému houfování v jeden čas na jednom místě.

Instrukce ke sportovnímu kvízu

HRA 1 vám dala dle indicii – odkaz na mapu, která vám odkryje stanoviště pro kvizové otázky. Vytiskni a vezmi si tuto mapu a tužku + blok a můžeš začít. Při procházce či cyklovýletu kdykoli během celého týdne. Není Start ani Cíl. Jsou jen orientační body. Nemusíte jít ani po číslech 1-20, můžete luštit cik-cak. Hra je koncipována pro náhodné cesty.

ODKAZ NA MAPU: http://mapy.cz/s/potuganeko

Na jednotlivých stanovištích tě čeká kvizová otázka nebo sportovní úkol, proto se před cestou dobře rozcvičte a protáhněte !

SPORTOVNÍ KVÍZ – co je náš cíl a váš úkol:

  • Projít všechna stanoviště a zapsat všechny správné odpovědi na kvízové otázky /co možná nejlépe bez použití mobilního telefonu a pana Googla ?
  • Tyto odpovědi pak sepsat a odeslat na email: l.koubova@sokolzivanice.cz
  • Pro děti MŠ je hra hlavně zážitková venkovní, ale odpovědi nám zasílejte také. Alespoň uvidíme kdo se nám hry účastní , stačí křestní jméno.
  • POZOR NA JEDNOTLIVÝCH STANOVIŠTÍCH SBÍRÁTE I DALŠÍ INDICIE /BUDOU VIDITELNÉ A ZŘETELNÉ NA KAŽDÉ KVIZOVÉ KARTĚ !/ VŠÍMEJTE SI I BARVY INDICIE JE VELMI DŮLEŽITÁ !!
  • Jakmile budete mít barevné indicie, vaším úkolem pak bude z nich doma poskládat další díly skládačky k tajence pro 3. část HRY, která bude následovat, zatím si vyluštěné indicie nechejte pro sebe ?!!

MALÉ INFO – STANOVIŠTĚ 5 – PO VČEREJŠÍ KONTROLE TERNÉNU BYL MALÝ POSUN Z KVOTY! DOPORUČUJEME JÍT POUZE CESTOU OD HŘBITOVA ?? HOLINKY SEBOU !!

Užijte si s námi další týden s LSS a těšíme se na Vaše reakce a odpovědi nebo postřehy ze hry, které můžete vložit viz níže do komentářů !

Sdílet

Jeden komentář

Zanechat Odpověď